JUMLAH PERMOHONAN SECARA ONLINE TAHUN 2019
No.TajukJanFebMacAprMeiJunJulOgsSepOktNovDisJumlah
1Purata Harga Tahunan Lada di Malaysia109695915041955123623633179--2239
2Pengeluaran Lada Dunia3635516128422017316--327
3Eksport Lada Dunia14118121012915146--111
4Purata Harga Tahunan Lada di Singapura221916178122017208--159
5Purata Harga Tahunan Lada di New York1816111496716165--118
6Purata Harga Tahunan Lada di Eropah462626282020817248--223
7Eksport Lada Tahunan Malaysia63426170655539476738--547
8Eksport Lada Bulanan Malaysia-------------
9Import Lada Tahunan Malaysia24162556461916323322--289
10Import Lada Bulanan Malaysia2219152216362121198--199
11Permohonan Lesen Baru-------------
12Pembaharuan Lesen-------------
13Permohonan Pindaan Butiran Pemegang Lesen-------------
14Permohonan Rayuan Lesen-------------
15Permohonan Pembatalan Lesen-------------
16Semakan Status Permohonan Lesen-------------
17Borang Maklumbalas-------------